Drukarnia Drukarnia GC
ploter  
   
   

Drukarnia - Oferta

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe wykonujemy technologią wyklejania lub druku pełno kolorowej grafiki. Trwałość naklejonych folii samoprzylepnych na nośnik wynosi od 3 do 5 lat.

Naklejamy aplikację na następujące nośniki:
- blacha aluminium,
- blacha ocynkowana,
- szyby,
- PCV spienione,
- poliwęglan,
- plexi ,
- inne podłoża


Bannery

Nasza drukarnia produkucje bannery reklamowe, które się charakteryzują możliwością łatwego transportu i montażu. Wykonywane są z miękkiego PCV o gramaturze 630 gram.

Zawijamy krawędzie i zgrzewamy w celu wzmocnienia brzegów i oczkujemy co 50 cm. Kolorystyka ok. 15 kolorów PCV banerowego.

Grafika wyklejana jest foliami bannerowymi renomowanych firm, odpornymi na częste zwijanie banneru oraz warunki atmosferyczne. Pełno kolorowe nadruki na bannerach także są odporne na warunki atmosferyczne.

Oklejanie pojazdów i wszelkich środków transportu

Wiele lat doświadczenia w tej dziedzinie umożliwiło nam dojście do bardzo estetycznego wykończenia.

Używamy w tym celu folii samoprzylepnych wylewanych, na których także możemy drukować pełno kolorową grafikę oraz używać 150 kolorów przeznaczonych do oklejania pojazdów jak i zmiany koloru nadwozia.
Folie wylewane pozwalają nam się wkleić w każde przetoczenie karoserii bez efektu odklejania się folii z tych miejsc, co jest często widoczne na nieprofesjonalnie oklejonych pojazdach.
Trwałość tych materiałów sięga aż do 12 lat.

Druk wielkoformatowy

Atramentowy druk wielkoformatowy jest idealnym sposobem na produkcję niskonakładowych materiałów reklamowych oraz informacyjnych w dużym formacie. Bogaty wybór podłoży do druku a także dwa rodzaje atramentów (barwnikowe i pigmentowe) pozwalają na drukowanie szerokiej gamy materiałów o różnorodnych właściwościach: począwszy od zwykłych plakatów, poprzez plansze informacyjne, banery, powiększenia fotograficzne, standy, kończąc na tkaninach i reprodukcjach artystycznych.

Zapraszamy,
Drukarnia GC

Strona główna | O nas | Oferta | Portfolio | Kontakt | Mapa strony | Google+» Wizytówki
» Papier firmowy
» Ulotki
» Kalendarze
» Plakaty
» Druk wielkoformatowy
 
     
       
(C) Copyright Drukarnia GC 2006-2012.